Hakımızda

Biz Kimiz?

Hayatınızı kolaylaştırmak için yola çıkan transfer neferleriyiz. Gitmek istediğiniz noktaya ulaştığınızda mutluysanız, yüzümüz gülüyor ve daha iyisini yapmak için kendimizi daima geliştiriyoruz. Konfor ve ekonomi prensibini benimsemiş olan şirketimiz, tatil planlarınızın aksamaması için tüm riskleri önceden belirleyip, gerekli önlemleri almaya çalışmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Yıllardır sizi hava alanından gitmek istediğiniz yere güvenli, huzurlu ve ekonomik taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Taleplerinizi belirlemek ve çözüm için kendimizi geliştirmek için her zaman empati becerilerimizi kullandık. Bu mücadele transfer hizmetimizden memnun kalmanız la sonuçlanır.

Çalışma Şeklimiz?

Havalimanı Transfer hakkında bilmeniz gereken bazı hususlar vardır. Transfer hizmetine olan talep yaz aylarında yoğunlaştığı için firmalar yoğun zamanlarda fahiş fiyatlar istemektedir. Bizim firmamızda ise yılın 12 ayı fiyatlarımız sabit olmakla birlikte seçmiş olduğunuz otelin hava alanına olan uzaklığına göre otomatik hesaplanmaktadır. Bu nedenle otel rezervasyonunuzu yaptıktan sonra transfer hizmetini gönül rahatlığı ile firmamızdan satın alabilirsiniz. Başlangıç ve varış noktalarını seçerek fiyatı görebilir, sonrasında yolcu sayısı, uçuş numarası gibi detayları girerek transfer rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece 3 kolay adımda...

Popüler Lokasyonlar

Bize Ulaşın

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği